• Szybki internet

    Jedną z najnowszych technologii łączności mobilnych ostatnich lat jest bez wątpienia łączność LTE. Polega ona na niesamowicie szybkim przesyle danych, które każdy z nas transferuje do sieci każdego dnia. Ta technologia wywindowała usługi internetowe na całkowicie nowy poziom. Nie ma się co dziwić, ponieważ dzięki niej możemy w ciągu kilku chwil ściągnąć z internetu plik, który jeszcze pięć lat temu ściągałby się kilka godzin.

    Tak duży skok technologiczny został bardzo szybko wykorzystany przez wiele firm, które świadczą usługi rynku telekomunikacyjnego. Oferują one swoim klientom nie tylko internet stacjonarny, który dzięki światłowodom jest niezwykle szybki, ale również internet mobilny, który dzięki łączności LTE może być czym, czego potrzebuje każdy z nas. Jedną z takich firm, jest firma Inea, która oferuje swoim użytkownikom nie tylko najprostsze usługi internetowe, ale w swojej ofercie ma przygotowany cały zestaw usług, który zaspokoi najbardziej wymagających. Od kilku miesięcy mówi się o nowym standardzie połączeń mobilnych – 5G. Miałby on znowu być kilkukrotnie szybszy niż LTE, tylko powstaje pytanie, czy jest to technologia tak bardzo potrzebna dzisiejszym ludziom?

    Nie oszukujmy się, internet jest już tak szybki, że w ogóle trudno nas sobie wyobrazić jak moglibyśmy spożytkować szybsze łącza. Teraz, żeby ściągnąć kilka gigabajtów danych z internetu potrzeba kilkunastu sekund. Czy ta różnica byłaby aż tak duża? Więcej informacji o szybkim mobilnym internecie na stronie https://inea.pl/.