• Nowoczesne rozwiązania pozwalające na utrzymanie SAP

    Administracja SAP oznacza podjęcie działań mających na celu utrzymanie na najwyższym poziomie sprawności funkcjonowania wszystkich systemów tworzących platformę komunikacyjną wdrożoną w jednym z przedsiębiorstw. Każdy klient korzystający wcześniej z usług pracowników firmy Hicron może skorzystać z Pakietu Basis wspierającego utrzymanie SAP w jego rzeczywistości administracyjnej.

    Najbardziej uniwersalną ofertą wybieraną przez właścicieli przedsiębiorstw o różnej wielkości pozostaje usługa znana pod nazwą Flexi. W jej ramach klienci sami ustalają liczbę czynności administracyjnych jakie mają być podejmowane w celu utrzymania posiadanych przez nich systemów SAP.

    Bardziej specjalistyczny jest Pakiet Gold obejmujący wykonywanie ponad sześćdziesięciu czynności pozwalających na wsparcie administracji platformy komunikacyjnej. Dedykowany jest on przede wszystkim tym firmom, które posiadając własny zespół chcą otrzymywać potrzebne im wsparcie zewnętrzne.

    Najbardziej rozbudowane przedsiębiorstwa mogą natomiast sięgać po produkt Platinum. Odpowiada on na zapotrzebowanie przedstawiane przez tych właścicieli korporacji, którzy chcą powierzyć wybranemu przez siebie partnerowi wykonywanie wszystkich czynności pozwalających na administrację systemami SAP. Posiada ponad osiemdziesiąt odpowiednio zdefiniowanych czynności. Administracja systemami SAP (https://hicron.com/offer/administracja-systemami-sap/) wykorzystująca nowoczesne rozwiązania pozwala więc na branie pełnej odpowiedzialności za sposób funkcjonowania wdrożonego w firmie rozwiązania technologicznego.